Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Coca-Cola HBC právě spustila přihlašování do Management Trainee programu. Chceš se neustále zlepšovat a pracovat na svém osobním rozvoji? Díky interním vzdělávacím programům se můžeš posouvat dál a dál. Vyber si obor, nastartuj svou kariéru se světovou značkou a staň se další generací lídrů.

1. Management Trainee – Finance

Ukaž co v tobě je a připoj se do programu, ve kterém vyrůstá další generace špičkových lídrů. Hledáme talentované absolventy do RISE Management Trainee programu společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko. Spíše než praxe se ti bude hodit zápal a chuť růst se světovou značkou.

Co tě čeká v Management Trainee programu?

• Nabídneme Ti příležitost získat praxi v oddělení Financí.
  • Budeš se podílet na projektech napříč firmou.
  • Začneš především analytickými úkoly a postupně se zapojíš do manažerských aktivit.

Jak by měl vypadat tvůj profil?

• Máš v kapse vysokoškolský titul, nebo jsi v posledním ročníku a studoval jsi obor zaměřený na finance.
  • Praxi nepotřebuješ. Pokud ji máš, tak maximálně dva roky po ukončení studia.
  • Snadno navazuješ a udržuješ vztahy, máš zkušenost s vedením projektu nebo studijní skupiny.
  • Máš plynulou angličtinu. Ta se Ti bude hodit v denní komunikaci ve firmě, stejně jako během výběrového řízení.

Co u náš získáš?

• Cílem programu je připravit Tě na pozici manažera. Program je individuální, přizpůsobuje se potřebám jednotlivých oddělení a Tvým schopnostem.
  • Délka programu je 1 až 2 roky a otevírá se standardně v září (je možné se domluvit na dřívějším nástupu).
  • Vždy tu pro Tebe bude zkušený kolega, který Ti poradí a předá své zkušenosti, stanoví s Tebou cíle a bude Tě posouvat dál.
  • Budeš pracovat na reálných projektech.

Jestli máš zájem budovat si kariéru v jedné z nejznámějších značek světa a stát se v budoucnosti lídrem společnosti Coca-Cola HBC, chceme o Tobě vědět! Registruj se do programu přes www.coca-cola.jobs.cz/management-trainee-finance

2. Management Trainee – Oddělení logistiky

Co tě čeká v Management Trainee programu?

• Nabídneme Ti příležitost získat praxi v jednom z těchto oddělení Logistiky.
  • Budeš se podílet na projektech napříč firmou.
  • Začneš především jednoduchými úkoly spojenými s logistikou, výrobou a skladováním a postupně se zapojíš do manažerských aktivit.

• Budeš pracovat na reálných projektech.

Jestli máš zájem budovat si kariéru v jedné z nejznámějších značek světa a stát se v budoucnosti lídrem společnosti Coca-Cola HBC, chceme o Tobě vědět! Registruj se do programu přes www.coca-cola.jobs.cz/management-trainee-logistiika

3. Management Trainee – Sales

Co tě čeká v Management Trainee programu?

• Nabídneme Ti příležitost získat praxi v obchodním oddělení.
  • Potkáš se s našimi zákazníky a podíváš se na naše pobočky.
  • Zapojíš se do manažerských aktivit a dostaneš to nejlepší školení, které Tě připraví na pozici lídra obchodního týmu.

• Jsi aktivní řidič

• Budeš pracovat na reálných projektech.

Jestli máš zájem budovat si kariéru v jedné z nejznámějších značek světa a stát se v budoucnosti lídrem společnosti Coca-Cola HBC, chceme o Tobě vědět! Registruj se do programu přes www.coca-cola.jobs.cz/management-trainee-sales

4. Management Trainee – Commercial Excellence

Co tě čeká v Management Trainee programu?

• Nabídneme Ti příležitost získat praxi ve oddělení Commercial Excellence, které je strategickým partnerem především obchodním a marketingovým oddělením.
  • Budeš se podílet na projektech napříč firmou.
  • Začneš především jednoduchými úkoly spojenými s marketingem, nebo obchodem, případně category managementem a postupně se zapojíš do manažerských aktivit.

• Budeš pracovat na reálných projektech.

Jestli máš zájem budovat si kariéru v jedné z nejznámějších značek světa a stát se v budoucnosti lídrem společnosti Coca-Cola HBC, chceme o Tobě vědět! Registruj se do programu přes www.coca-cola.jobs.cz/management-trainee-commercial-excellence