PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.

Trainee program

Cílem našeho trainee programu je především pomáhat studentům uplatnit se na trhu práce a rovněž získat nové kolegy do našeho týmu. V rámci našeho trainee programu spolupracujeme se středoškolskými i vysokoškolskými studenty. Jsme pyšní, že našim mladým kolegům pomáháme poznat, jak funguje etablovaná mezinárodní výrobní společnost a tím jim umožňujeme získat cennou pracovní zkušenost stejně jako kontakt s profesionály v rozmanitých oborech. Úspěšná participace v trainee programu poté může vyústit až ve spolupráci na plný pracovní úvazek.

Místo: Praha

Proč se o účast v trainee programu ucházet:

• Získáte zajímavou praxi již během studia
  • Úzká spolupráce s odděleními financí, obchodu, supply chain, kvality, IT, technologie, technického úseku a výroby
  • Možnost spolupráce na bakalářské/diplomové práci
  • Seznámení se s firemními procesy a organizační kulturou
  • Možnost účastnit se firemních projektů

Co nabízíme:

• Dlouhodobou spolupráci na částečný pracovní úvazek na základě dohod konaných mimo pracovní poměr
  • Školní praxi
  • Možnost participace na bakalářské/diplomové práci

Kontakt: