Vodafone

Stáž ve Vodafonu

Pokud jsi studentem střední nebo vysoké školy a máš zájem o stáž ve Vodafonu, tak jsi na správném místě. I když teď není uveřejněná žádná stáž, která by tě zaujala, tak nám i tak můžeš poslat svůj životopis. Stáže se u nás otevírají každý měsíc a databáze je první místo kam se díváme, když hledáme vhodného kandidáta.

Místo: Praha

Náplň práce: Záleží na konkrétní stáži, kterou budeme mít k dispozici. Pozice se otevírají napříč celou společností: finance, HR, technologie, digital, retail nebo třeba IoT.

Požadavky:

  • Vzdělání: student
  • Jazykové znalosti: čeština a komunikativní angličtina

Nabízíme:

  • Stabilní prostředí společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat
  • Přátelské a neformální podmínky pro práci – nepotrpíme si na dress code a všichni si tykáme
  • Naše lidi, se kterými se příjemně spolupracuje
  • Flexibilitu: možnost smart workingu (nevztahuje se pro stážisty na prodejně)
  • Tarif s neomezenými daty (nevztahuje se pro stážisty na prodejně)