dm drogerie markt s.r.o.

Pokud si během studia chceš vyzkoušet práci v administrativě a zjistit, zda tě bude bavit pracovat pro mezinárodní společnost, máš jedinečnou příležitost! V dm můžeš velmi jednoduše propojit teorii s praxí, budeš mít spoustu příležitostí přijít se svými nápady a pomoci s projekty. To vše společně s týmem dm a i s ostatními studenty, kteří se rozhodnou také realizovat svou praxi v dm. Základní znalosti MS office a německého jazyka pro tebe budou výhodou. Tvým výstupem z praxe bude krátké motivační časosběrné video ze „života“ studenta na praxi v DM.

Místo výkonu praxe: České Budějovice (celní správa), Jihlava (logistické centrum), Divišov (velkoobjemový sklad)

Co nabízíme:

• vlastní pracovní místo, počítač i e-mailovou adresu.
  • porady pracovních týmů, skypové / teamsové konference apod.
  • možnost dalšího vzdělávání formou seminářů/workshopů/e – learningu (znalosti a certifikáty, které vylepší CV)

Požadavky

• komunikativnost
  • obchodní a týmový duch