Dlouhodobé stáže v České televizi

Celoroční program dlouhodobých stáží – ČT start

• Máte zájem si během studia vydělávat prací v oboru?
  • Chcete se učit od největších profesionálů?
  • Pokud ano, postavte se s námi na START své kariéry

Česká televize se otevírá mladým profesionálům. Co můžete očekávat od dlouhodobé stáže? Na 12 měsíců se stanete plnohodnotnou součástí týmů těch nejlepších profesionálů, od kterých se budete moci učit. V rámci programu budete mít přiděleného svého garanta, který vás bude celou stáží profesně provázet a pravidelně vám poskytne zpětnou vazbu. Navíc společně s ostatními stážisty v programu budete spolupracovat na dlouhodobých projektech. Po celý rok je pro vás také připravena řada školení a workshopů. Pokud budete úspěšní, může se stát, že na konci stáže získáte v ČT stálou pracovní pozici (to však záleží i na aktuální nabídce volných pracovních míst).

Koho hledáme?

Studenty posledních ročníků navazujícího magisterského nebo doktorandského studia, kteří mají zájem o konkrétní obor. Výhodou je alespoň krátká praxe v oboru. Uplatnění nabízíme napříč celou ČT (od techniky až po marketing).

Podívejte se na kariérní stránky České televize a vyberte si stáž podle svých představ.