Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Popis společnosti

Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko je výrobce, prodejce a distributor značkových nealkoholických nápojů společnosti The Coca‑Cola Company. Navíc své portfolio nápojů rozšiřuje o prémiové alkoholické nápoje. Nabízí své produkty 15 miliónům spotřebitelů a zároveň je vyváží do mnoha dalších zemí. Naším cílem je přinášet osvěžení našim spotřebitelům, být partnerem našim zákazníkům, přinášet zisk našim akcionářům a obohacovat život místních komunit. Provozujeme výrobní závod v Praze-Kyjích a řadu obchodních a distribučních center.

Nabídka pro studenty

Chceme zábavnou cestou propojovat světy businessu a akademickou půdu. Podívejte se na naši výzvu pro studenty:

Studentům středních a vysokých škol zdarma poskytujeme tréninky, které naváží na jejich vzdělání a přidají jim sebejistotu:

Poznejte náš výrobní závoz a naši společnost z blízka. Vydejte se na exkurzi, nebo využijte možnosti psaní kvalifikačních prací, které vždy komunikujeme prostřednictvím vašich pedagogů.

Nabídka pro absolventy

Coca-Cola HBC Rise Management Trainee program dává talentovaným absolventům příležitost nastartovat kariéru, využít svůj potenciál na maximum a vyrůst v příští generaci lídrů.

Webové stránky společnosti

Kontaktní e-mail: