PERSO International s.r.o.

Společnost PERSO International s.r.o. byla založena v roce 2002 a po více než 12 letech úspěšného fungování na trhu se stala dynamicky se rozvíjející společností kladoucí vysoký důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Preciznost, efektivnost, rychlost, spolehlivost a ochotný přístup jsou pro nás základní hodnoty a zároveň kritéria odlišující naši společnost od konkurence. Pokrýváme svými aktivitami celé území České republiky a jsme schopni nabídnout všem našich klientům z Čech, Moravy i Slezska stejně vysokou kvalitu našich služeb.

Ve spolupráci s našimi regionálními partnery nabízíme klientům širokou škálu služeb v oblasti interiérů i exteriérů. Vybavujeme kompletně interiéry  pro  základní, mateřské, střední, vysoké školy (školní nábytek – lavice, židle, katedry, stoly, speciální učebny, laboratoře, učebny fyziky, učebny chemie, počítačové učebny, jazykové učebny, posluchárny, ředitelny, sborovny atd.), kanceláře, jednací místnosti, recepce, hotely, restaurace, kavárny, VIP kluby, jídelny, úřady i byty. Jsme připraveni vybavit našim zákazníkům jejich kancelář, rodinný dům, byt nábytkem, podlahovými krytinami, svítidly a dalšími doplňky. Dokážeme zrealizovat interiér kompletně na klíč dle požadavků a představ našich zákazníků. Rovněž můžeme připravit i návrh uspořádání interiéru. Nabízíme širokou škálu produktů, jako jsou např. kancelářský nábytek, široký sortiment židlí a křesel jak kancelářských tak i dřevěných, houpací křesla, stoly, kuchyňské linky, obývací, předsíňové stěny, ložnice, postele, zdravotní matrace, věšáky, podlahové krytiny, svítidla, zahradní nábytek atd. Dokážeme zákazníkovi dodat i dřevěné ploty, zábradlí, schodiště. Pracujeme s nejrůznějšími materiály jako je lamino (laminodřevotřískové desky), dýha a masiv vč. exotických dřevin. Spokojenost našich zákazníků je nejlepším důkazem kvality naší práce.

Proč by studenti měli jít na praxi?

„Praxe, kterou jsem osobně vykonával u jedné firmy během vysoké školy, zásadním způsobem ovlivnila moje následné pracovní uplatnění. Díky této praxi jsem se již ve svých 24 letech stal obchodní ředitelem společnosti, která měla 3 výrobní závody a zaměstnávala cca 200 lidí a následně jsem ve svých 27 letech vyhrál výběrové řízení na pozici výkonného ředitele pro střední a východní Evropu jedné mezinárodní firmy.

Uvědomuji si, jak zásadní pro moji profesní kariéru byla právě tato praxe během vysoké školy. Pamatuji si, že tehdejší dojíždění do firmy na praxi bylo pro mne velmi časově náročné a právě z tohoto důvodu jsem byl pouze jedním z mála studentů, kteří o tuto praxi měli zájem. Rovněž sladění studijních povinností s praxí bylo tehdy náročné. Z dnešního pohledu to však byla investice, která se mi následně mnohonásobně vrátila.“

Ing. Ivo Staněk, MBA, ředitel společnosti

Nabídky pro studenty

Studenti během praxe získají praktické zkušenosti v administrativě, marketingu, managementu, nákupu, personalistice –  seznámení se s chodem a fungováním firmy, získají možnost poznat zázemí přípravy obchodních jednání a výběrových řízení, seznámí s tvorbou webových stránek, s time-managementem, organizací času a schůzek, reportingem, základy obchodní korespondence, administrativou, obchodní komunikace např. s dodavateli, s náborem a výběrem personálu, firemním marketingem, nákupem, vedením a řízením personálu atd. Tato široká paleta činností jim také umožní ujasnit si svoje profesní preference, tj. zjistit, co je baví více, k čemu pracovně inklinují. Studenti budou spolupracovat v těsném kontaktu s vrcholovým manažerem firmy a budou tak po ukončení spolupráce lépe připraveni na získání svého vhodného uplatnění na trhu po ukončení praxe, resp. studia.  Snažíme se také o to, aby si studenti na závěr svojí praxe sami také vyzkoušeli možnost vedení a řízení lidí, což jim pomůže lépe odhalit, zda mají předpoklady k tomu stát se v budoucnu úspěšným manažerem.

Výhodou praxe pro studenty je také to, že se maximálně snažíme vyjít studentům vstříc, co se týká jejich časových možností během studia.

Požadavky a možnosti vykonání praxe

Požadujeme: spolehlivost, ochotu na sobě pracovat, uživatelskou znalost práce na počítači – WORD, EXCEL

V případě zájmu možnost získání osvědčení, které studentům umožní lépe najít vhodné pracovní uplatnění na trhu práce.

Schopnému kandidátovi můžeme nabídnout možnost spolupráce po ukončení jeho studia.

Webové stránky

www.perso.cz