Popis společnosti

Jsme ryze česká společnost působící na trhu od roku 2000 v oblasti telemarketingu. Díky těmto bohatým zkušenostem může náš tým profesionálů zajistit maximální kvalitu a efektivitu služeb všem našim klientům. Jsme si vědomi toho, že motivovaní, pozitivně naladění a dobře zaškolení zaměstnanci jsou srdcem celé firmy.
Našich zaměstnanců si vážíme a zajímáme se o jejich rozvoj a pracovní spokojenost, vytváříme jim kvalitní pracovní prostředí i podmínky pro náročnou práci.

Nabídka pro studenty

• praktikantská pozice

Požadavky a možnosti vykonání praxe

• zapsání předmětu „Odborná praxe“ (bakalářský, magisterský modul)
  • výběrové řízení ve firmě

Web

Jsme členem Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu ADMEZ.V rámci České republiky je ADMEZ členem Svazu obchodu a cestovního ruchu, na mezinárodním poli pak Federace evropského přímého a interaktivního marketingu (FEDMA) a Evropské konfederace.

Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu ADMEZ